Referencie

Prípadové štúdie

2-morrow, s r. o.

So spoločnosťou 2-morrow spolupracujeme už 6 rokov, pretože pre nich poskytujeme spoľahlivé a efektívne riešenia, s ktorými sú spokojní.

ACCORD, a. s.

Spoločnosti ACCORD sme pomohli s plynulým prechodom z metalickej infraštruktúry na moderné optické siete a pomohli sme im zvýšiť bezpečnosť a ochranu dát.

AUTO IDEAL s.r.o.

Riešenie na mieru od Slovanetu zjednodušilo prácu s dátami medzi našimi pobočkami. Stačí 1 server, 1 účtovníctvo a máme úplný prehľad o ekonomickej situácii firmy

DECODOM, spol. s r. o.

Okrem migrácie telekomunikačných služieb sa spoločnosť DECODOM rozhodla aj pre prechod svojho IT prostredia do cloudu Slovanetu.

DM DROGERIE MARKT, s. r. o.

Vybudovali sme špecifické riešenie, ktoré pomáha spoločnosti monitorovať správanie zákazníka v kamennej predajni v reálnom čase.

ENCO, s. r. o.

Rýchle a stabilné pripojenie, spolu so zabezpečenými a zálohovanými servermi pomohlo spoločnosti ENCO zefektívniť ich podnikanie.

Fpt Slovakia, s.r.o.

Pre spoločnosť Fpt Slovakia poskytujeme komplexný balík telekomunikačných služieb, najmä produkty dátovej infraštruktúry a bezpečnosti na dvojitej úrovni, ako aj moderné cloudové služby.

FRISÖR KLIER, spol. s r. o.

Pre sieť kaderníctiev sme efektívne zjednotili informačnú infraštruktúru, vďaka čomu sa im znížili prevádzkové náklady na rôznych poskytovateľov služieb.

GENERÁLNE RIADITEĽSTVO ZBORU VÄZENSKEJ A JUSTIČNEJ STRÁŽE

Úspešne sme prepojili viac ako 30 lokalít prostredníctvom virtuálnych privátnych sietí (VPN s podporou Multiple Protocol Label Switching (MPLS).