Segmenty

Development

Nároky ľudí na komfort a bezpečnosť bývania neustále rastú. Zamknuté dvere už dávno nepredstavujú dostatočné zabezpečenie majetku. S modernými technológiami však môžete premeniť obyčajný bytový dom na inteligentné a bezpečné bývanie.

Profesionálne telekomunikačné služby zmenia vaše bývanie na moderný a bezpečný domov!

Využite komplexné telekomunikačné a bezpečnostné služby od Slovanetu! Návrh, montáž, prevádzku aj údržbu systémov zabezpečíme my. Pri návrhu riešenia sa zameriame na optimálne skĺbenie vašich požiadaviek a dostupných možností tak, aby ste za svoju investíciu získali čo najviac.

O zabezpečenie vašej nehnuteľnosti sa postarajú inteligentné kamerové systémy, s ktorými získate živý obraz aj archívne videozáznamy pohodlne odkiaľkoľvek, cez webové rozhranie či mobilnú aplikáciu. Na zabránenie neoprávneného vstupu môžete využiť kombináciu moderného videovrátnika so systémom elektronických kontrolovaných vstupov do budovy a jej jednotlivých zón.

Či už bude váš objekt slúžiť na bývanie alebo prácu, riešenia od Slovanetu pokryjú všetky vaše telekomunikačné potreby. Vášmu bytovému domu poskytneme pripojenie domácností k vysokorýchlostnému internetu s možnosťou výhodného telefonovania a modernou digitálnou televíziou. Pre polyfunkčné a administratívne budovy zabezpečíme pokročilé telekomunikačné, dátové a bezpečnostné služby.

Odporúčané služby pre Váš biznis