Segmenty

HORECA

Moderné technológie prinášajú inovatívne spôsoby interakcie s hotelovými či reštauračnými hosťami a množstvo nástrojov na skvalitnenie ich celkovej zákazníckej skúsenosti. Vhodnou personalizáciou služieb pre jednotlivých návštevníkov môžete zmeniť jednorazových hostí na pravidelných a získať v nich lojálnych ambasádorov vašej značky.

Poskytnite vašim návštevníkom prvotriedny zážitok

Zábava

Wi-Fi pripojenie a televízia sa stali jedným zo základných kritérií pri výbere ubytovania. So službami od Slovanetu môžete zabezpečiť spoľahlivé Wi-Fi pokrytie vo všetkých vašich priestoroch. Wi-Fi prihlasovací portál, odetý do vašich farieb, vám navyše umožní lepšie sa zviditeľniť a poskytnúť návštevníkom cielené informácie či aktuálne ponuky.

Pobyt vašich hostí spríjemníte aj kvalitnými televíznymi službami. Všetky potrebné informácie, ako aj ponuku doplnkových služieb im môžete poskytnúť priamo na televíznej obrazovke, vďaka profesionálnemu Property management systému.

Bezpečnosť

Nepretržitý dohľad nad bezpečnosťou vašich hostí vám poskytne profesionálny kamerový systém. S ochranou vašich dát a spracúvaných osobných údajov si poradí naše komplexné riešenie IT bezpečnosti.

Automatizácia

Pomocou inteligentných senzorov získate prehľad o aktuálnych klimatických podmienkach vo vašich priestoroch. Môžete tak vytvoriť zdravšie prostredie pre vašich návštevníkov ale aj kontrolovať vhodné podmienky skladovaných potravín a jedál.

Odporúčané služby pre váš biznis

Vybrali si nás
Hotel Kaskady – BAD, s. r. o.

Hotel Kaskady – BAD, s. r. o.

Zlepšili sme predchádzajúci stav rezortu Kaskady technológiami Meraki a CISCO, ktoré predstavujú najmodernejšiu a najkvalitnejšiu kombináciu technologických možností.

TOTO Restaurant

TOTO Restaurant

TOTO Restaurant je reštaurácia a kaviareň so sídlom v Bratislave. V ponuke sa nachádza široký výber obedových menu inšpirovaný domácou, ale aj zahraničnou kuchyňou. K príjemnému stolovaniu prispievajú moderné klimatizované priestory a kvalitné Wifi pokrytie.