Segmenty

Zdravotníctvo

Žijeme vo svete, kde digitálne inovácie dynamicky menia úroveň zdravotnej starostlivosti. Kde moderné technológie pomáhajú získať detailnejšie dáta, vďaka ktorým možno realizovať informované rozhodnutia a zachraňovať ľudské životy. Kde poskytovatelia zdravotnej starostlivosti prichádzajú s novými spôsobmi na zvýšenie efektivity a kvality zdravotných služieb a zníženie s nimi spojených nákladov. Udržujte krok s modernými trendami! Odhaľte technológie, ktoré vám pomôžu budovať zdravotníctvo 21. storočia.

Digitalizácia zdravotníctva prináša množstvo výhod vás aj vašich pre pacientov

Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti pracujete s obrovským množstvom dát a informácií. Pre ich efektívne spracovanie a rýchly prístup k nim potrebujete spoľahlivé a stabilné internetové pripojenie. Presunom vašich systémov a databáz do cloudu navyše získate vyššiu flexibilitu, garantovaný výkon a ušetríte náklady, súvisiace s prevádzkou vlastnej serverovne.

Zdravotné záznamy vašich pacientov patria medzi najcitlivejšie osobné dáta. Pomocou nášho komplexného riešenia IT bezpečnosti zabezpečte ich efektívnu ochranu voči strate či zneužitiu.

Pokryte vaše priestory kvalitnou Wi-Fi sieťou, a poskytnite tak vášmu personálu vyššiu úroveň mobility a prístup k dôležitým dátam, nech sú kdekoľvek. Spoľahlivý prístup na internet navyše spríjemní čakanie či pobyt aj vašim pacientom.

Zvýšte pohodlie pacientov kvalitnými televíznymi službami. Vďaka profesionálnemu Property management systému môžete poskytnúť pacientom prostredníctvom televíznej obrazovky aj cielené informácie, týkajúce sa vášho zariadenia, ponúkaných služieb či ich blížiacich sa vyšetrení.

Za pomoci inteligentných senzorov a Internetu vecí získate prehľad o aktuálnych klimatických podmienkach vo vašich priestoroch. Zabezpečíte tak nielen zdravé prostredie pre pacientov, ale aj vhodné podmienky pre skladovanie liečiv.

Odporúčané služby pre váš biznis

Vybrali si nás
NEMOCNICA S POLIKLINIKOU BREZNO, n. o.

NEMOCNICA S POLIKLINIKOU BREZNO, n. o.

Efektívne sme implementovali virtuálnu privátnu sieť a zabezpečili sme ju proti neautorizovaným pripojeniam a neželaným SPAMom, ktoré túto nemocnicu v minulosti trápili.

Medirex, a. s.

Medirex, a. s.

Člen skupiny MEDIREX GROUP – Medirex, a. s. – zabezpečuje komplexnú laboratórnu diagnostiku pre zdravotnícke zariadenia v Bratislave, Nitre a Košiciach, ako aj v ich okolí. Prevádzkuje technologicky najmodernejšie a najväčšie centrálne laboratóriá na Slovensku i v strednej Európe.

MEDICAL GROUP SK, a. s.

MEDICAL GROUP SK, a. s.

Pri tomto projekte bolo našou hlavnou úlohou integrovať technologické a bezpečnostné riešenia od rôznych poskytovateľov do jedného funkčného celku.