Referencie

Sieť lekární Benu

Je najväčšou lekárenskou sieťou v kontinentálnej Európe. V roku 2018 Slovanet úspešne dokončil proces zriadenia dátových služieb a odovzdal riešenie pre 51 lekární v rôznych lokalitách Slovenska.

Centrála spoločnosti bola pripojená prostredníctvom vlastnej optickej siete Slovanetu s prenosovou rýchlosťou 100/100 Mbit/s a zálohovaná prostredníctvom licencovaného rádiového spojenia s kapacitou 20/20 Mbit. Jednotlivé lekárne boli do MPLS siete pripájané prostredníctvom technológie xDSL a zálohované technológiou 3G.

Rozšírenie služieb pripojenia a MPLS

Ešte koncom roka 2018 Slovanet realizoval významný a komplikovaný projekt zapojenia dátových služieb pre sieť lekární Benu. V rámci tohto projektu uviedol do prevádzky riešenia pre 51 lekární, ktoré sa do MPLS siete pripojili prostredníctvom xDSL technológie. Centrála spoločnosti sa pripojila prostredníctvom vlastnej optickej siete. V roku 2019 Slovanet úspešne pripojil ďalšie nové pobočky, čím zvýšil ich počet na 81, a do budúcna predpokladá jeho ďalší nárast. V rámci projektu sú využité riešenia internet:LINK, internet:LINK | Backup a  vpn:LINK | MPLS.

Využívané služby