Referencie

URBAN STEINECKER GAŠPEREC BOŠANSKÝ, s. r. o., advokátska kancelária

Advokátska kancelária USGB

URBAN STEINECKER GAŠPEREC BOŠANSKÝ, s. r. o., advokátska kancelária poskytuje komplexné, vysoko kvalifikované a profesionálne právne poradenstvo. Špecializuje sa najmä na súťažné právo, sporovú agendu, fúzie a akvizície, corporate governance, nehnuteľnosti a stavebníctvo, právo životného prostredia a odpadové hospodárstvo, technológie a duševné vlastníctvo, mediálne právo, medicínske právo, trestné právo a dane. Jej cieľom je budovať dlhodobé partnerstvá a poskytovať klientom nielen klasické právne služby, ale aj nadštandardný servis a inovatívne riešenia.

USGB bola v celoslovenskej prestížnej súťaži Právnická firma roka 2019 ocenená až dvakrát – ako odporúčaná advokátska kancelária oblasti súťažného práva (toto ocenenie získala aj v roku 2018) a ako odporúčaná advokátska kancelária v oblasti energetiky, ktorá zahŕňa aj právo životného prostredia.

Všetko prebehlo podľa očakávaní. Slovanet ukázal, ako sa má správať profesionálny dodávateľ služieb a technických riešení.
Ivan Gašperec partner URBAN STEINECKER GAŠPEREC BOŠANSKÝ, s. r. o., advokátska kancelária

ROZHODLI POZITÍVNE REFERENCIE A SKÚSENOSTI

Nevyhovujúce asymetrické internetové pripojenie v advokátskej kancelárii USGB viedlo k začiatkom spolupráce so spoločnosťou Slovanet. Rozhodli pozitívne referencie a skúsenosti, ako aj výhodná cena. Balík využívaných služieb sa okrem internetu postupne rozšíril aj na VoIP telefóny, server housing a IPTV (televízia poskytovaná prostredníctvom širokopásmového pripojenia do internetu). „Je výhodou mať všetko pod jednou strechou,“ hovorí Ivan Gašperec, partner USGB, a dodáva, že prechod na riešenia od Slovanetu  bol bezproblémový. Advokátska kancelária patrí k jeho klientom od roku 2018.

VŠETKO PODĽA OČAKÁVANÍ

Pri rokovaniach ocenila advokátska kancelária USGB jednoduchú a ústretovú komunikáciu. „Všetko prebehlo podľa očakávaní. Slovanet ukázal, ako sa má správať profesionálny dodávateľ služieb a technických riešení,“ zdôrazňuje Ivan Gašperec. USGB na spolupráci so Slovanetom oceňuje stabilné a rýchle pripojenie, flexibilitu, bezporuchovosť aplikovaných riešení, široké portfólio služieb, ktoré je možné dopĺňať, resp. rozširovať v prípade potreby. „Sme veľmi spokojní,“ konštatuje Ivan Gašperec.

ODVETVIE: právne činnosti

LOKALITA: Slovenská republika – Bratislava, Košice

VÝHODY A PRÍNOSY RIEŠENIA:

  • jednoduchá a ústretová komunikácia,
  • bezproblémový prechod na nové služby od Slovanetu ,
  • profesionálny prístup,
  • stabilita internetového pripojenia,
  • flexibilita a bezporuchovosť aplikovaných riešení,
  • možnosť doplnenia/rozšírenia širokého portfólia služieb,
  • „všetko pod jednou strechou“.