O nás

Tlačové správy

Bratislava 26.08.2008

Zlaté Moravce majú triple play

Bratislava 26. august 2008 – Obyvatelia Zlatých Moraviec už majú k dispozícii kompletnú ponuku služby známej pod názvom triple play. Telekomunikačný operátor Slovanet totiž v okresnom meste sprevádzkoval telefónne služby prostredníctvom svojich opticko-koaxiálnych rozvodov. Nimi doplnil predchádzajúcu internetovú a televíznu ponuku a skompletizoval službu triple play. Slovanet tak splnil sľub, ktorý dal pri vstupe na miestny trh v polovici apríla.
„Sme radi, že sme priniesli plnohodnotnú konkurenčnú ponuku do ďalšieho mesta. V dnešnej dobe si už obyvatelia každého významnejšieho mesta či obce zaslúžia možnosť vybrať si kvalitné a komplexné telekomunikačné služby,“ hovorí Miroslav Bobošík, marketingový a produktový riaditeľ Slovanetu.
Obyvatelia Zlatých Moraviec môžu vďaka príchodu Slovanetu telefonovať za paušálny poplatok len 179 Sk (5,94 €) s DPH mesačne pri zriaďovacom poplatku 0 Sk/€. Programy Slovanetu poskytujú nízke minútové ceny, úsporu pri volaní do všetkých sietí, ako aj bezplatné neobmedzené volania do siete Slovanetu. V Slovanete je bezplatné takisto zobrazenenie čísla volajúceho (CLIP) a prístup k elektronickým výpisom cez internet.
Slovanet v marci odkúpil stopercentný podiel káblovej spoločnosti CATV Tekov, majoritného poskytovateľa telekomunikačných služieb a retransmisie v Zlatých Moravciach. Vďaka tomu získal kvalitnú opticko-koaxiálnu sieť, ktorá pokrýva prevažnú väčšinu rezidenčnej oblasti mesta, celkovo približne 2 500 domácností. Následne v máji spustil novú ponuku rýchlejšieho širokopásmového internetu a v auguste ju rozšíril aj o telefonovanie.