O nás

Tlačové správy

Bratislava 16.02.2006

Záujemcovia o internet so štátnou dotáciou sa už môžu registrovať

Bratislava, 16. február 2006 – Spoločnosť Slovanet sa zapojila do projektu Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií SR, ktorým chce zvýšiť penetráciu vysokorýchlostného internetu a informačnú gramotnosť mladých ľudí. Slovanet dnes podal oficiálnu prihlášku do programu a pripravuje najvýhodnejšiu možnosť využívania internetu. Záujemcovia si budú môcť navyše vybrať medzi ADSL a bezdrôtovým pripojením.
„Informácie o vládnom programe boli zverejnené len pred pár dňami a už teraz nám volajú ľudia, že majú záujem o naše produkty. Preto sme hneď pripravili možnosť registrácie a odporúčame záujemcom, aby ju čím skôr využili, keďže počet dotovaných pripojení je obmedzený,“ hovorí Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu.
Slovanet oboznámi verejnosť so svojou ponukou v rámci vládneho programu potom, ako obdrží od ministerstva konečné podmienky programu. Záujemcovia o pripojenie od Slovanetu sa môžu predregistrovať na telefónnom čísle infolinky – 0800 608 600, alebo na www.slovanet.sk/registracia. Predregistrácia nezakladá právny nárok na účasť vo vládnom programe.