O nás

Tlačové správy

Bratislava 06.05.2008

Zákazníci Slovanetu majú ešte rýchlejší internet

Bratislava, 06. máj 2008 – Slovanet začal od mája poskytovať svoje internetové produkty s rýchlosťou zvýšenou o 512 kbit/s. Zrýchlenie sa týka ADSL produktov ako z radu Super Internet, tak aj GoDSL či officeDSL a využívať ho môžu noví aj existujúci zákazníci Slovanetu.
Navyše, klienti flatových služieb po novom môžu maximálnou prenosovou rýchlosťou, teda bez akejkoľvek úpravy rýchlostného limitu, preniesť každý mesiac o 5 až 15 GB dát viac. Slovanet zároveň zvýšil spodnú rýchlosť pri uplatňovaní Zásad férového používania služieb a po prekročení 2. hranice majú zákazníci k dispozícii namiesto 64 kbit/s dvojnásobnú prenosovú rýchlosť 128 kbit/s.
„Ponuku našich produktov a ich vlastnosti neustále sledujeme a vyhodnocujeme. Snažíme sa ich upravovať tak, aby sme klientom poskytovali čo najvýhodnejšie služby a hľadáme spôsoby ako neustále zvyšovať ich spokojnosť,“ hovorí Renáta Jurášková, produktová manažérka Slovanetu.
Podrobnejšie informácie o produktoch a službách Slovanetu získate na stránkach www.slovanet.sk alebo na bezplatnej telefónnej linke 0800 608 600.