O nás

Tlačové správy

Bratislava 01.06.2005

Zákazníci Slovak Telecomu prechádzajú k lacnejšiemu Slovanetu

Bratislava, 1. jún 2005 – Májová akcia, v rámci ktorej Slovanet ponúkal vysokorýchlostný internet zadarmo až do konca roka, zaznamenala veľký úspech. Vďaka nej Slovanet v máji predal historicky najviac DSL služieb. Užívatelia Rodinného internetu a iných dial-up služieb od Slovak Telecomu využili možnosť bezplatne získať vysokorýchlostné pripojenie k internetu. Slovanet im v rámci akcie poskytne svoju službu GoDSL 600 zadarmo až do 31.12.2005 pri 24-mesačnej viazanosti. Platnosť tejto ponuky teraz predlžuje až do konca júna.
„Sme radi, že užívatelia drahých a pomalých dial-up služieb si aj vďaka našej kampani uvedomili ich nevýhody. Rozhodli sa využiť našu ponuku bezplatného vysokorýchlostného internetu, keďže im nie je ľahostajná rýchlosť ani kvalita pripojenia. Mesiac máj sa tak pre Slovanet stal historicky najúspešnejším v predaji GoDSL služieb,“ hovorí Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. Touto akciou sme opäť potvrdili, že naše produkty sú najlacnejšie v porovnaní s konkurenciou“, dodáva R. Greguš.
Zákazníci Slovak Telecomu, ktorí doteraz platili 299 Sk za Rodinný internet alebo iné vysoké poplatky za dial-up služby, dostanú od Slovanetu možnosť zadarmo využívať moderné vysokorýchlostné pripojenie. Všetkých užívateľov vyjde rýchly internet so Slovanetom len na 249 Sk, ktoré budú platiť Slovak Telecomu za DSL prípojku a za službu GoDSL 600 nebudú pri 24 mesačnej viazanosti platiť do konca roka vôbec nič. Ak si užívatelia objednajú iný dátový produkt GoDSL s dvojročnou viazanosťou, dostanú 20% zľavu a 600 MB navyše k predplatenému objemu dát úplne zadarmo. Ponuka stále platí aj pre zákazníkov všetkých ostatných internetových poskytovateľov.