O nás

Tlačové správy

Bratislava 31.03.2005

Zábavný portál GoFUN plánuje spustiť virtuálnu videopožičovňu, neskôr aj on-line hry

Bratislava, 31. marec 2005 – Internetový portál GoFUN navštívilo od jeho spustenia už viac ako 50% užívateľov, ktorí k nemu majú prístup. Slovanet aj naďalej ponecháva pre svojich klientov bezplatný prístup na portál a pravidelne dopĺňa jeho obsah o novinky. V súčasnosti GoFUN prináša zákazníkom Slovanetu desiatky hodín filmovej a hudobnej zábavy v podobe videoklipov slovenských a zahraničných interpretov, ako aj ukážok k najnovším filmom. Do budúcnosti Slovanet plánuje na portáli spustiť služby virtuálnej videopožičovne, neskôr aj on-line hier.
„Chceli sme našim zákazníkom priniesť taký druh služieb, ktorý tu doposiaľ nebol. Preto sme najskôr pripravili hudobný a filmový obsah a v ďalšej etape chystáme zaviesť virtuálnu videopožičovňu,“ hovorí Renata Haburajová, produktová manažérka Slovanetu. „Keďže k hracím portálom majú klienti prístup na mnohých domácich aj zahraničných serveroch, spustenie on-line hier plánujeme až ako ďalší krok. Podľa našich prieskumov má záujem o hrací portál asi len 5% internetových užívateľov, ale o hudobný a filmový obsah na internete takmer 30% užívateľov, “ dodáva R. Haburajová.
Slovanet predstavil zábavný internetový portál začiatkom marca. V súčasnosti GoFUN funguje vo verejnej skúšobnej prevádzke bez akýchkoľvek technických problémov. Slovanet má v úmysle ponuku videoklipov neustále rozširovať, preto rokuje o uzatvorení zmluvy s ďalšími hudobnými vydavateľstvami. Postupom času chce poskytovať na portáli dokonca aj rozhlasové a televízne vysielanie.