O nás

Tlačové správy

Poprad 27.08.2014

VOLEJBALOVÁ EXHIBÍCIA PODPORÍ PACIENTOV S OBŠTRUKČNOU CHOROBOU PĽÚC A DETI S MOZGOVOU OBRNOU

Poprad 27.8.2014 – Exhibičné podujatie, ktoré sa uskutoční pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku, bude predovšetkým o nezabudnuteľnom športovom zážitku v plážovom volejbale. Do boja o víťazstvo na Slovanet Beach Exhibition nastúpi šesť tímov v dvoch skupinách. O prvenstvo bude bojovať aj slovenská reprezentačná dvojica Dubovcová – Nestarcová.

Pre návštevníkov podujatia sľubujú organizátori množstvo sprievodných aktivít pre deti aj dospelých. Podujatie je výnimočné aj svojím charitatívnym rozmerom. Celý výťažok zo vstupného poputuje do Nadačného fondu pre zdravé pľúca na pomoc pacientom trpiacim závažným a nevyliečiteľným respiračným ochorením akým je chronická obštrukčná choroba pľúc (CHOCHP) a pre deti, ktoré trpia mozgovou obrnou.

Počas podujatia si budú môcť návštevníci v stánku Nadačného fondu zmerať kapacitu pľúc pod dohľadom lekára – pneumológa a informovať sa o príčinách, príznakoch a dôsledkoch CHOCHP.

Slovanet Beach Exhibition, ktorým bude sprevádzať Marcel Forgáč, privíta okrem volejbalových hviezd aj tanečnú skupinu Old School Brothers, skupinu Peter Bič Project či Trial show Jána Kočiša. Všetky informácie o akcii, ktorú podporili spoločnosť Slovanet, AquaCity a stávková kancelária Tipsport, nájdete na www.tatrabeach.sk