O nás

Tlačové správy

Bratislava 03.01.2006

Vo výpredajovej akcii získate aj internet

Bratislava, 3. januára 2006 – Dobre nakúpiť a pritom ušetriť sa dá už aj pri zriadení rýchleho internetu. Od 2. januára Slovanet uvádza akciu „Novoročný výpredaj rýchleho internetu“, pri ktorej možno získať produkty GoDSL a officeDSL so zľavami až 25%. Pri 24-mesačnom využívaní tak klient získa až 6 mesiacov rýchleho surfovania zadarmo. Najlacnejší rýchly internet na Slovensku spomedzi relevantných poskytovateľov možno získať už za 129 korún mesačne. Súčasťou akcie je aj vysokorýchlostný modem za 1 Sk alebo smerovač za 390 Sk. Každý klient pri záväzku používať služby Slovanetu 24 mesiacov získa aj kvalitné stereofónne slúchadlá a mikrofón zadarmo.
„Najnovšia ponuka polročného surfovania zadarmo naznačuje, že aj v roku 2006 budeme pokračovať v ponuke najnižších cien a najlepších benefitov spomedzi našich konkurentov a tým prispievať k väčšiemu rozšíreniu rýchleho internetu medzi široké vrstvy obyvateľstva,“ vyhlasuje Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Naše výnimočné akcie sú otvorené aj pre našich doterajších zákazníkov ako prejav vďaky za vernosť a dôveru, ktorú prejavili našej spoločnosti.“
Špeciálne výpredajové zľavy platia len do 31. januára 2006 pre všetky produkty GoDSL a officeDSL okrem GoDSL 600 Light, GoDSL Home a GoDSL Total Fun. Aj tieto produkty však klienti v januári získajú za znížené ceny pri viazanosti na 12 alebo 24 mesiacov. Výhody novoročného výpredaja môžu využiť aj všetci súčasní klienti Slovanetu, ktorí zatiaľ využívajú produkty bez viazanosti.
Okrem výnimočných zliav Slovanet pripravil pre klientov aj výborné ceny ADSL modemov už za 1 Sk a smerovačov za 390 Sk. Získajú ich záujemcovia o všetky vysokorýchlostné produkty okrem GoDSL 600 Light, GoDSL Home, GoDSL Total Fun a GoDSL Štart pri viazanosti 24 mesiacov. Každý klient, ktorý využije novoročný výpredaj, dostane navyše ako darček stereofónne slúchadlá a mikrofón zadarmo. Slovanet zároveň natrvalo predĺžil akciu bezplatných víkendov a sviatkov pre dátovo merané produkty GoDSL (okrem GoDSL 600 Light).