O nás

Tlačové správy

Bratislava 14.05.2008

V Zlatých Moravciach Slovanet spustil rýchlejší internet

Bratislava, 13. máj 2008 – Telekomunikačný operátor Slovanet spustil v Zlatých Moravciach novú ponuku širokopásmového internetu na báze koaxiálnych káblových rozvodov. Novým i existujúcim zákazníkom zlatomoravského sídliska prináša Slovanet Rýchlejší internet. S vyššími prenosovými rýchlosťami, za ešte výhodnejších podmienok a bez akýchkoľvek obmedzení. K tomu výhodné aktivačné poplatky či akciové zariadenie iba za 1 korunu.
Navyše, do 13. júna všetci súčasní internetoví zákazníci spoločnosti CATV Tekov, ktorú Slovanet nedávno odkúpil, dostanú pri prechode na Rýchlejší internet aj darček. K niekoľkonásobne rýchlejšiemu internetu získa klient aj hodnotný digitálny fotoaparát úplne zdarma.
Slovanet tiež všetkým novým zákazníkom, ktorí využívajú služby internetu od konkurencie, prináša možnosť používať vysokorýchlostný internet tri mesiace bez poplatkov. Ak svojho aktuálneho poskytovateľa užívatelia „vymenia“ za Slovanet a jeho programy Rýchlejší internet, získajú tak nielen kvalitný káblový internet s rýchlosťou až 6 Mbit/s, ale Slovanet im daruje aj prvé tri mesačné paušály.