O nás

Tlačové správy

Bratislava 26.09.2006

V Slovanete výhodný dotovaný internet už aj bez pevnej linky

Bratislava 26. september 2006 – Slovanet prichádza s ponukou nových dotovaných internetových produktov bez nutnosti vlastniť telefónnu prípojku od ST. Rozšírená štátna dotácia internetu bez vekového obmedzenia, ktorú už ministerstvo schválilo, znamená možnosť využívať širokopásmový internet až 2 roky zadarmo, len s minimálnym poplatkom za DSL prípojku, a teraz už aj bez nutnosti mať a platiť telefónnu linku. So štátnou dotáciou tak môžu zákazníci za rýchly internet dva roky platiť len 439 Sk mesačne bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Záujemcovia, ktorí majú pevnú telefónnu linku, môžu širokopásmový internet využívať dokonca len za 199 Sk mesačne.
Pri samotnom udeľovaní rozšírených dotácií bude stále rozhodovať predovšetkým dátum zaregistrovania záujemcov. „Neviazané programy so štátnou dotáciou sú novinkou a predpokladáme, že o ne bude veľký záujem. Voľných miest je už málo, a tak je okamžitá registrácia jednou z najlepších možností, ako nepremeškať šancu získať dotovaný a neviazaný internet,“ odporúča koordinátorka projektu Internet pre vzdelanie Zuzana Nechalová zo Slovanetu.
V ostatných dňoch v Slovanete prejavilo záujem o vekovo neobmedzené dotácie už niekoľko tisíc nových záujemcov. Všetci noví klienti Slovanetu teraz navyše k štátnej podpore dostávajú aj ďalšiu dotáciu priamo od Slovanetu, vďaka ktorej môžu počas dvoch rokov platiť zvýhodnenú cenu paušálu a tiež získať dotované zariadenie. Celkovo teda môže klient využiť výhody v hodnote viac ako 10-tisíc korún. „Vďaka takejto kombinovanej dotácii bude rýchly internet bez pevnej linky od ST omnoho výhodnejší ako s ňou,“ dopĺňa produktová manažérka Slovanetu Renáta Jurášková.