O nás

Tlačové správy

Bratislava 05.10.2006

V Slovanete môžu za služby elektronicky platiť ďalšie 2 milióny ľudí

Bratislava 5. október 2006 – Slovanet prináša možnosť využiť bezhotovostné platby za predplatené služby „Internet NaEX“ a „Rozbaľ.to!“ ďalším dvom miliónom ľudí. Po novom môžu užívatelia elektronicky uhradiť predplatený internet a telefonovanie aj platobnými kartami Visa Electron cez Cardpay Tatrabanky, a to aj keď sú klientmi ktorejkoľvek inej banky. V súčasnosti sa možnosť použiť tieto debetné karty týka viac než 1,7 milióna Slovákov. Okrem nich môžu klienti za predplatené služby platiť aj kreditnými kartami VISA, MasterCard a najnovšie aj Diners Club.
„Aby sme klientom čo najviac uľahčili používanie internetu, stále sa snažíme rozširovať aj možnosti platiť za internetové služby elektronicky. A tak sme nedávno pridali ďalší elektronický platobný systém,“ vysvetľuje finančný analytik Slovanetu Peter Roštek. Zákazníci si už môžu nabiť kredit svojej predplatenej karty rýchlo a výhodne nielen cez internetbankingové systémy TatraPay, Sporo pay, či VÚB ePlatby, ale aj prostredníctvom služby elektronického bankovníctva od ČSOB.
Bezhotovostné platby v priemere využívajú už viac ako dve tretiny z celkového počtu zákazníkov predplatených programy Slovanetu. Predplatené služby poskytujú pripojenie na internet bez akýchkoľvek záväzkov, zmlúv a faktúr. Navyše, možnosti online dobíjania kreditu prinášajú nielen rýchle vybavenie, ale aj ďalšiu nezanedbateľnú výhodu – klient ku kreditu automaticky dostane bonus 10 percent z dobíjanej sumy navyše.
Viac informácií o predplatenom prístupe na internet a výhodnejšom telefonovaní nájdete na súvisiacich webových stránkach Slovanetu:
Predplatený Internet NaEX
Predplatený internet Rozbaľ.to!
Všetky ceny uvedené v tlačovej správe sú uvedené bez DPH.