O nás

Tlačové správy

Bratislava 04.08.2015

V Poprade sa bojovalo o dôležité body Majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale

Bratislava, 04.08.2015 – Už druhý rok hostilo slovenské mesto pod Tatrami beachvolejbalovú špičku zvučných mien nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia v rámci turnaja – Slovanet Tatra Beach 2015. Majstrovstvá Slovenska v plážovom volejbale vyvrcholili v nedeľu 2. augusta 2015 finálovými zápasmi v kategórii mužov a žien. V celkovom poradí v kategórii žien si víťazstvo odniesli slovenské reprezentantky Šipošová – Behúnová, ktoré vo finále zdolali dvojicu Králiková – Jech a bronzovú priečku si vybojovala anglická dvojica Palmer – Grimson. „Konkurencia bola veľká a zápasy boli náročné. O to viac nás teší náš úspech, ktorý si veľmi vážime,“ hovorí Ľubica Šipošová, slovenská reprezentantka v plážovom volejbale.
V mužskom turnaji obsadili prvú priečku slovenskí reprezentanti Hovorka – Namešanský, ktorí si v dramatickom finále poradili s dvojicou Palgut – Varga. Tretie miesto obsadila dvojica Ludha – Ihnát.
Organizátori pripravili pre návštevníkov podujatia bohatý sprievodný program. Veľkú pozornosť pútal najmä exhibičný zápas v ktorom sa predstavili naše reprezentantky v plážovom volejbale Dubovcová – Nestarcová, primátor Popradu Jozef Švagerko, viceprimátor Igor Wzoš či popradskí hokejisti Arne Kroták, Ľuboš Bartečko a Radoslav Suchý. Po zápase mohli diváci získať ich podpisy, či urobiť si s nimi zaujímavé fotografie.
„Sme presvedčení že má zmysel podporovať v rámci sponzoringových aktivít aj také športy akým je plážový volejbal. Druhý ročník Majstrovstiev Slovenska v beachvolejbale je dôkazom toho, že aj na Slovensku má tento šport svojich fanúšikov a podporovateľov,“ hovorí zástupca generálneho partnera podujatia Ján Michlík zo Slovanetu.
Kompletný výsledkový servis z majstrovského turnaja Slovanet Tatra Beach 2015 nájdete na internetovej stránke www.tatrabeach.sk.