O nás

Tlačové správy

Bratislava 18.01.2005

Telefonovanie so Slovanetom je opäť lacnejšie v porovnaní s dominantným operátorom

Bratislava, 18. januára 2005 – Slovanet v novom roku pripravil pre svojich zákazníkov ďalšiu novinku, tentokrát v podobe výhodnejšieho telefonovania do zahraničia. Začiatkom januára znížil ceny hovorov do zahraničných krajín, ktoré sú uskutočnené prostredníctvom predplatených kariet NaEX a Rozbaľ to!. Užívateľ pokryje náklady na celý hovor zo svojho kreditu na karte, pričom cena je výrazne nižšia oproti kartám dominantného operátora. Zároveň už neplatí žiadne poplatky Slovak Telecomu.
Podľa slov Miroslava Kvasničku, produktového manažéra Slovanetu pre hlasové služby: „Slovanet chce svojim zákazníkom umožniť telefonovanie do ktorejkoľvek zo svojich najobľúbenejších destinácií za výhodné ceny. Preto prišiel s novinkou telefonovať prostredníctvom kariet Rozbaľ to! a NaEX za nižšie ceny ako ponúka dominantný operátor so svojou kartou Global.“
Zároveň bolo zriadené nové bezplatné číslo 0602 000 001, ktoré volajúci zadá pred voľbou účastníckej stanice. Pre všetkých zákazníkov Slovanetu znamená využitie nového čísla najmä lacnejšie telefonovanie v porovnaní s ST. Užívatelia predplatených kariet Rozbaľ to! a NaEX poznajú konečnú cenu volania, pretože už neplatia žiadne poplatky ST a náklady na celý hovor pokryjú zo svojho predplateného kreditu.
Pri telefonovaní do zahraničia prostredníctvom kariet NaEX a Rozbaľ.to! nemusí zákazník vôbec využívať pripojenie do internetu. Stačí mu bežný telefónny aparát alebo telefónny automat, na ktorom zadá bezplatné číslo pred každým volaním. Cena volania je do mnohých krajín nižšia ako pri volaní cez ST, vďaka kvalitnej technológii telefonovania cez dátovú sieť (Voice Over IP).