O nás

Tlačové správy

Bratislava 26.09.2007

Slovanet začal poskytovať unikátne bezpečnostné riešenia pre firmy

Bratislava, 26. september 2007 – Slovanet dnes odštartoval predaj nových produktov, ktoré pre segment malých a stredných firiem (SME) prinášajú nadštandardné služby internetovej bezpečnosti. Zákazníkom tak Slovanet poskytne možnosť bezproblémovo zaistiť ochranu vo všetkých oblastiach bezpečnostných hrozieb, súvisiacich s využívaním internetu. Vďaka výhodným podmienkam a jednoduchému ovládaniu si klient nemusí platiť vlastných odborníkov, o bezpečnosť sa budú kompletne starať priamo odborníci Slovanetu.
Služba safe:LINK umožňuje napríklad antivírusovú ochranu nielen pre e-maily, ale aj pri prezeraní web stránok a sťahovaní súborov (protokoly HTTP a FTP), pod kontrolu dostane nevyžiadanú poštu, zabezpečuje včasnú diagnostiku a ochranu pred neoprávnenými prístupmi do siete a únikom dát. Dokáže usmerňovať aj efektívnosť využívania pripojenia zamestnancami, bráni jeho zneužívaniu. „Jednou z hlavných výhod je, že zákazník nepotrebuje kvôli bezpečnosti investovať do žiadneho zariadenia ani do vlastného špecialistu. Všetky bezpečnostné aktivity plne outsourcuje,“ približuje novú službu produktová manažérka Slovanetu Martina Vajsová.
Slovanet bude firemným zákazníkom poskytovať dve verzie služby safe:LINK. V prípade vyššej služby safe:LINK Gold kompletnú správu ochrany plne zabezpečuje poskytovateľ, pri službe safe:LINK Silver si vybrané nastavenia zákazník upravuje sám. Ku každej zo služieb je možné vybudovať aj vlastnú virtuálnu privátnu sieť, ktorá zaistí bezpečnú komunikáciu napríklad medzi pobočkami firmy u umožňujú zvoliť si aj podporu pre WiFi zariadenia.