O nás

Tlačové správy

Bratislava 18.05.2009

Slovanet uvádza najvýhodnejší internet bez viazanosti na trhu

Bratislava 18. máj 2009 – Operátor Slovanet v rámci novej letnej akcie s názvom Internetová amnestia predstavil najvýhodnejšiu ponuku neviazaného internetu na domácom trhu. Zákazníci tak môžu využiť akciovú cenu aj pri neviazanom internete, ktorý zvyčajne býva oproti produktom s viazanosťou výrazne drahší. Rýchlejší internet Mini, ktorý na optickej infraštruktúre dosahuje rýchlosť 20/2 Mbit/s, je teraz dostupný len za 18,90 € (569 Sk) mesačne. Ide o najvýhodnejšiu neviazanú ponuku na slovenskom trhu z hľadiska pomeru ceny a rýchlosti.
Slovanet pripravil atraktívnu ponuku aj pre zákazníkov, ktorí majú záujem o služby s viazanosťou. Okrem najnižších cien mesačných poplatkov v porovnaní s konkurenčnými operátormi, výhodnej ceny aktivácie za 1 € (30 Sk) a koncového zariadenia už od 1 € (30 Sk) sú pre nich pripravené aj rôzne iné prekvapenia, napríklad darčekové poukážky na nákup v sieti NAY v hodnote 15 € (452 Sk). Okrem toho Slovanet nedávno bezplatne zvýšil rýchlosti sťahovania a odosielania dát pre všetkých nových aj existujúcich klientov na optickej infraštruktúre.
Slovanet dnes zároveň spustil webstránku s novým dizajnom, ktorej súčasťou je aj vylepšené overovanie dostupnosti služieb. Po zadaní lokality sa záujemcovi zobrazí na mieru ušitá ponuka služieb a darčekov v mieste jeho bydliska. Takto rozšírené možnosti overovania dostupnosti ponúka na svojom webe Slovanet ako prvý operátor. Ceny pri programoch s viazanosťou sú priemerné poplatky za celé obdobie viazanosti.