O nás

Tlačové správy

Bratislava 11.03.2009

Slovanet uvádza najlacnejší optický internet u nás

Bratislava, 11. marec 2009 – Slovanet pripravil novú cenovú ponuku služieb, ktorá okrem iného prináša najvýhodnejší vysokorýchlostný internet na domácom trhu. Zákazníci na optickej sieti operátora môžu mať dátovo, časovo a rýchlostne neobmedzený internet počas prvých 6 mesiacov viazanosti iba za 11,95 € mesačne, zvyšných 12 mesiacov je poplatok 15,77 €. Pri skrátenej 18 mesačnej viazanosti je teda priemerný poplatok 14,50 €. Neobmedzene rýchly internet dosahuje v danej kategórii vyššie rýchlosti ako programy od konkurencie, a pritom s ním zákazníci každý mesiac ušetria viac než 5 €. Navyše, cena zriadenia akciových služieb je len 1 €.
V prípade, že sa zákazník rozhodne využiť s vybranými službami internetu zároveň aj telefonovanie či digitálnu televíziu, tzv. Triple play, získa výraznú zľavu na cenu zariadenia. Napríklad poplatok za router môže klesnúť z 19,99 € iba na 1 €. V závislosti od zvolených programov pri kombinácii služieb zároveň klesá poplatok za set top box zo základných 85 € (pri samostatnej digitálnej TV) na 35 €.
Na zákazníkov čaká v závislosti od regiónu aj ďalšie prekvapenie v hodnote približne 35 €, ako je ročná permanentka na futbal alebo poukážka na nákup v obchodných domoch. Okrem týchto výhod zákazníci, ktorí si objednajú vybrané služby a zároveň na predajnom mieste Slovanetu podpíšu zmluvu na program O2 Fér, získajú zadarmo skvelý mobil Nokia 2630.
Slovanet okrem toho vykonal dôležitú zmenu v štruktúre internetových produktov. V ponuke pre domácnosti zlúčil svoje služby poskytované na rôznych technológiách, čím zákazníkom výber výrazne zjednodušil a sprehľadnil. V závislosti od typov pripojenia (optické, bezdrôtové, ADSL…), ktoré sú zákazníkom v mieste ich bydliska dostupné, im Slovanet poskytne vždy tú najvýhodnejšiu alternatívu a ponuku rýchlostí zodpovedajúcu danej technológii.