O nás

Tlačové správy

Bratislava 16.02.2006

Slovanet ukončí prieskum v stanovenom termíne, jeho výsledky poskytne aj Slovak Telecomu

Bratislava, 16.02.2006. Trvalým názorom Slovanetu je, že výsledky jeho prieskumu názorov na viazanosť služieb ST budú osožné najmä pre Slovak Telecom, ktorý bude môcť svoje služby prispôsobiť skutočným požiadavkám svojich klientov. Preto mu poskytne závery prieskumu.
Slovanet je rovnako presvedčený, že svojim prieskumom neporušil žiadne práva spoločnosti Slovak Telecom. „Nerozumieme, prečo nás ST vyzval na ukončenie prieskumu. My v ňom vytvárame priestor pre internetových užívateľov na vyjadrenie súhlasu alebo nesúhlasu s viazaním služieb. To, že viac ako 90% užívateľov so správaním ST nesúhlasí, nie je nič protiprávne,“ vyjadril sa Peter Máčaj, výkonný riaditeľ Slovanetu. „Rovnako nechápeme, prečo sa so svojim zvláštnym pocitom krivdy obracia cez média na verejnosť, ktorá s jeho konaním, súdiac podľa odpovedí účastníkov prieskumu, jednoznačne nesúhlasí,“ dodal P. Máčaj.
Prieskumu Slovanetu je možné sa este stále zúčastniť do polnoci dnešného dňa (16. február 2006), čiže v riadnom, vopred ohlásenom termíne. Počas 10 dní trvania prieskumu sa ho doteraz zúčastnilo už viac ako 6100 respondentov.