O nás

Tlačové správy

Bratislava 18.10.2007

Slovanet spustil novú službu, zákazníci môžu faxovať cez e-mail

Bratislava, 18. október 2007 – Po ohlásení hlasového a bezpečnostného riešenia pre segment malých a stredných firiem uzatvára Slovanet trojicu nových produktov štartom faxovej služby. Fax:LINK umožňuje odosielať a prijímať faxy rovnako jednoducho a efektívne ako posielať a prijímať bežné e-maily. Moderná technológia umožňuje faxovať priamo z počítača, navyše v prílohe e-mailu môže užívateľ odfaxovať dokumenty v rôznych formátoch.
„Služba fax:LINK je určená predovšetkým tým, ktorí chcú využívať moderné a efektívne telekomunikačné riešenia. Je ďalším z produktov Slovanetu v oblasti telekomunikačných a IT služieb určených špeciálne pre firemnú klientelu,“ približuje Miroslav Kvasnička, vedúci oddelenia produktového manažmentu v Slovanete. Elektronický fax so sebou nesie mnoho priamych výhod a navyše, cez internet si zákazník zistí svoje aktuálne náklady na faxovú komunikáciu okamžite.
Elektronická podoba faxu okrem nezanedbateľných úspor prináša vysoký komfort, jednoduchosť, lepšiu archiváciu a manipuláciu, dostupnosť z ktoréhokoľvek miesta, lebo nie je viazaná na konkrétny faxový prístroj. Fax:LINK je pritom cenovo výhodnejší ako bežná telefónna linka potrebná na pripojenie klasického faxu. Zákazník zaplatí len 199 korún mesačne a môže prijímať ľubovoľný počet faxov bez akýchkoľvek ďalších nákladov. K tomu získa e-mailovú schránku, antivírusovú a antispamovú ochranu a navyše výhodné ceny – v sieti Slovanetu môže faxovať zadarmo, do pevných domácich sietí od 90 halierov a napríklad do Čiech len za 2 Sk.
Všetky ceny uvedené v tlačovej správe sú bez DPH.