O nás

Tlačové správy

Bratislava 26.03.2007

Slovanet spája závody dodávateľa Kia Motors

Bratislava, 26. marec 2007 – Najväčší alternatívny operátor Slovanet vybudoval komunikačnú sieť dodávateľovi interiérových dielov pre automobilku Kia Motors Slovakia – spoločnosti HANIL E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA. Firme tak za krátky čas sprostredkoval možnosť využívať flexibilnú a bezpečnú komunikáciu v rámci považsko-bystrickej centrály firmy, ale aj spoľahlivé výhodné internetové a telefónne spojenie s prevádzkou v Dubnici nad Váhom. V polovici roka Slovanet pripojí aj český závod vo Frýdku-Místku, ktorý je ešte vo výstavbe.
Slovanet pre klienta vybudoval lokálnu sieť a zároveň mu poskytol garantovanú šírku pásma internetového pripojenia. Neskôr sa firma HANIL rozhodla pokračovať v spolupráci so Slovanetom aj pri zabezpečení hlasových služieb a virtuálnej privátnej siete, ktorá bude spájať prevádzky na Slovensku i v Čechách. Požiadavky Slovanet zrealizoval licencovanými i nelicencovanými rádiovými spojmi a miestnymi vedeniami.
Vlastníkom spoločnosti HANIL E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA je juhokórejská firma HANIL E-HWA CO., LTD so sídlom v Soule, ktorá v automobilovom priemysle pôsobí od roku 1972. Na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 2005 ako subdodávateľ pre automobilku Kia Motors Slovakia pri Žiline. Spolupráca so Slovanetom začala v apríli minulého roka a zabezpečovaním systémov a ďalších riešení bude pokračovať aj v roku 2007.