O nás

Tlačové správy

Bratislava 06.09.2007

Slovanet s novým marketingovým riaditeľom

Bratislava, 6. september 2007 – Vo funkcii marketingového a produktového riaditeľa Slovanetu pôsobí od augusta Ing. Miroslav Bobošík. Na post nastúpil zo spoločnosti IBM Slovensko, kde na pozícii Service Product Line Manager šéfoval tímu zodpovednému za produkty a služby a ich vývoj, zaoberal sa oblasťou projektového manažmentu a predaja služieb informačnej bezpečnosti. Predtým, od roku 2001 pôsobil Miroslav Bobošík v spoločnosti Slovak Telekom. Najprv vo funkcii Key Account Manager a neskôr ako vedúci predaja dátových služieb veľkoobchodným zákazníkom.
Jeho úlohou v Slovanete bude v prvom rade riadenie marketingových a produktových aktivít spoločnosti. Okrem toho sa bude zaoberať aj implementáciou novej stratégie Slovanetu, týkajúcej sa marketingovej komunikácie a produktového portfólia. Cieľom transformácie v týchto oblastiach je uprednostňovať pri poskytovaní svojich služieb rozsiahlu vlastnú sieťovú infraštruktúru Slovanetu. Tá klientom prinesie možnosť využívať najmodernejšie služby internetu, dátovej komunikácie, telefonovania a zábavy.
Ing. Miroslav Bobošík sa narodil 12. januára 1976 a absolvoval štúdium na Fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Ovláda anglický, nemecký a ruský jazyk.