O nás

Tlačové správy

Bratislava 04.10.2005

Slovanet: Rýchly internet môže byť ešte lacnejší

Bratislava, 04. október 2005 – Spoločnosť Slovanet od 3. októbra zahájila predaj najlacnejšieho produktu vysokorýchlostného internetu s viazanosťou 24-mesiacov. Klient, ktorý sa rozhodne pre GoDSL 600 Light, zaplatí mesačne len 129 Sk bez DPH a v cene získa až 600 MB dát využiteľných pre akékoľvek internetové služby. Cena produktu je najnižšia spomedzi relevantných poskytovateľov na slovenskom trhu. Ku GoDSL 600 Light klienti získajú vianočný darček – exkluzívny DVD prehrávač za výrazne zvýhodnenú cenu 399 Sk s DPH.
„Nový produkt dobre využijú domácnosti ale aj malé firmy s nižšími nárokmi na využívanie internetu,“ vysvetľuje Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Mimoriadne nízka cena za vysokorýchlostný internet zároveň otvára dvere všetkým, ktorí už nechcú používať pomalé dial-up pripojenie alebo sú internetoví začiatočníci. Vďaka našej dlhodobej stratégii najnižších cien na trhu si tak rýchly internet bude môcť zaviesť mnoho ďalších záujemcov.“
Nový produkt GoDSL 600 Light sa poskytuje len vo verzii s 24-mesačnou viazanosťou. Dáta prenesené nad limit 600 MB sa spoplatňujú počas pracovných dní aj cez víkend sadzbou 49 halierov za 1MB prenesených dát. Prenosová rýchlosť závisí od DSL prípojky môže byť až 2048 kbit/s. Ku GoDSL 600 Light je možné získať modem už za 1 Sk. Produkt je možné objednať na bezplatnej linke 0800 608 608, prostredníctvom internetovej stránky www.slovanet.sk, v pobočkách Slovanetu a u zmluvných predajcov.