O nás

Tlačové správy

Bratislava 04.08.2009

Slovanet rozdal 10 rokov internetu zadarmo

Bratislava 4. august 2009 – Okey Leto sa vydarilo – počas uplynulého víkendu si v Poprade spokojní návštevníci užili tie najväčšie slovenské a české popové hviezdy. Festival má už niekoľko rokov renomé mimoriadne kvalitného servisu pre návštevníkov, ktoré organizátori potvrdili aj tentoraz. Zabezpečili napríklad internetový stan Slovanet internet free c@fé, v ktorom mali všetci voľný prístup na internet a kávu zdarma.
„Festival má celoplošný záber, zišli sa tu skvelí ľudia z celého Slovenska. Pre všetkých z nich Slovanet pripravil mimoriadne výhodnú ponuku. Do rôznych kútov Slovenska sme rozdali spolu viac než 10 rokov vysokorýchlostného internetu zadarmo,“ hodnotí úspech akcie Monika Karoliová, marketingová riaditeľka zo Slovanetu, partnera podujatia. Siedmi najšťastnejší návštevníci internetstanu si totiž vysúťažili bezplatný internet pre svoju domácnosť až na 18 mesiacov. Ostatným záujemcom o internetové služby poskytoval operátor stopercentnú zľavu až na 6 mesiacov viazanosti.
O internetstan bol na festivale veľký záujem. V priemere ho navštívilo 40 ľudí každú hodinu. „Návštevníci trávili pri internete väčšinou iba zopár minút – tak by to na spoločenských akciách aj malo byť. Najčastejšie ho využívali, aby sa skontaktovali s rodinou či priateľmi, prípadne aby si zistili pár informácii, a potom sa zas šli baviť medzi ľudí,“ hovorí Ľubica Uporská, ktorá pomáhala návštevníkom v internetstane. Podľa nej ho hostia hodnotili ako veľmi praktický a užitočný, zároveň ich však lákali aj atraktívne ceny a pohodová atmosféra v stane.