O nás

Tlačové správy

Bratislava 15.05.2008

Slovanet rastie vo veľkom

Bratislava, 15. máj 2008 – Telekomunikačný operátor Slovanet si opäť vybojoval významné pozície na slovenskom telekomunikačnom trhu. Na základe údajov prestížneho rebríčka TREND Top Telecom 2008 sa stal najdynamickejšie rastúcim poskytovateľom veľkoobchodných služieb v telekomunikačnom segmente na Slovensku. S medziročným nárastom takmer 96 percent v tejto oblasti predstihol ostatnú konkurenciu s výrazným náskokom.
„Slovanet dlhodobo poskytuje produkty nielen pre koncových zákazníkov, ale kompletné telekomunikačné služby zabezpečuje aj mnohým firmám, organizáciám a partnerom na Slovensku. Našim cieľom je rásť vo všetkých zákazníckych segmentoch a v súlade s našou stratégiou chceme v najbližších rokoch dosiahnuť významné nárasty v tržbách i počtoch klientov,“ hovorí Miroslav Bobošík, marketingový a produktový riaditeľ Slovanetu.
Podľa aktuálneho rebríčka Slovanet opäť potvrdil pozíciu lídra medzi alternatívnymi operátormi. V poskytovaní vysokorýchlostného internetu sa s celkovými tržbami 86,7 milióna korún stal najsilnejším z nich. Zároveň zaznamenal celkovo už vyše 15,5 tisíca zákazníkov širokopásmového internetu, čo je najviac spomedzi všetkých alternatívnych operátorov.