O nás

Tlačové správy

Bratislava 05.06.2007

Slovanet prináša Super Internet, extrémne rýchle pripojenie a najnižšie ceny v histórii

Bratislava, 5. jún 2007 – Slovanet začal poskytovať Super Internet – novú ponuku širokopásmového internetu. V júni môžu klienti získať nielen výrazne lacnejší internet, ale prvýkrát budú internetové programy bez telefónnej linky dokonca výhodnejšie ako s potrebou telefónu a volacím paušálom od T-Comu. Úplne kompletný internet môžu teraz zákazníci získať za cenu, akú nikdy doteraz nemali, len 239 Sk mesačne. Pre firemných klientov zároveň Slovanet v novom, zjednodušenom portfóliu služieb pripravil extrémne rýchle pripojenie s prenosovou rýchlosťou až 12 Mbit/s.
V letnej akcii si môžu súčasní zákazníci bez viazanosti, i noví klienti, vybrať v Slovanete rýchly internet za doteraz najlepšiu cenu. Keď zákazník k internetu nechce aj pevnú linku, nielenže nezaplatí nič navyše, ale bude to dokonca lacnejšie. Iba za 239 Sk mesačne môže využívať 2 GB predplatených dát, víkendy zadarmo a maximálnu prenosovú rýchlosť 1536 kbit/s. Navyše, za zriadenie služby v júni zaplatí iba symbolickú 1 Sk. „Slovanet odmeňuje najnižšou cenou tých, ktorí nechcú telefónnu linku od T-Comu,“ hovorí produktová manažérka Renáta Jurášková.
K novej ponuke internetových programov, vysokým rýchlostiam a najnižším cenám spomedzi fixných i mobilných konkurentov dostanú záujemcovia od Slovanetu aj viacero ďalších zvýhodnení. Koncové zariadenia za akciovú cenu nižšiu ako v T-Come, e-mailovú schránku, antivírusový program, antispam a odpovedač zadarmo, telefonovanie cez internet za výhodné ceny. K dátovo meraným programom získajú zákazníci aj nepretržitý bezplatný prístup na zábavný portál GoFUN, kde nájdu hudobné videoklipy, viac ako desiatku internetových rádií, a najnovšie aj filmovú sekciu.