O nás

Tlačové správy

Bratislava 19.03.2008

Slovanet prináša najlacnejší optický internet, polovičnú viazanosť a pribalí fotoaparát

Bratislava, 19. marec 2008 – Slovanet spustil v Prešove nový internetový produkt založený na optickom pripojení. Program Rýchlejší internet Štart poskytuje zákazníkom spoľahlivé internetové pripojenie s prenosovými rýchlosťami 1,5 Mbit/s, bez akéhokoľvek časového a dátového obmedzenia a k tomu aj neobmedzene veľkú e-mailovú schránku. To všetko iba za 332 korún mesačne vrátane DPH.
Zároveň Slovanet pre nových prešovských klientov pripravil aj ďalšiu novinku – všetkým produktom samostatne poskytovaného optického internetu teraz v akcii skrátil viazanosť na polovicu. Každý zákazník, ktorý si teraz od Slovanetu kúpi ktorýkoľvek produkt z radu Rýchlejší internet teda získava všetky akciové zvýhodnenia pri viazanosti už len 18 mesiacov.
Navyše, k Rýchlejšiemu internetu Mini, Štandard a Maxi, ale aj k akejkoľvek kombinácii nového Rýchlejšieho internetu Štart s telefonovaním či káblovkou dostane zákazník aj skvelý darček. Slovanet každému z nich k optickému pripojeniu pribalí značkový digitálny fotoaparát s rozlíšením až 6 megapixelov.