O nás

Tlačové správy

Bratislava 02.03.2010

Slovanet prichádza s internetom na rok zadamo a súťažou o BMW

Bratislava 2. marec 2010 – Spoločnosť Slovanet uvádza svoju jarnú akciovú ponuku produktov pre internet, televíziu a telefónne služby na bezdrôtovej, ADSL aj optickej sieti.
Slovanet v jarnej akcii potvrdzuje svoj záväzok poskytovať najlacnejšie produkty internetu oproti konkurencii. „Pokiaľ by aj potenciálny klient našiel lacnejšiu porovnateľnú ponuku napr. od T-Comu alebo Orangeu, garantujeme mu, že naša cena bude ešte nižšia,“ popisuje princíp garancie najnižšej ceny Vladimír Rusnák, vedúci produktového a marketingového oddelenia Slovanetu.
Svoj zámer spoločnosť potvrdzuje aj uvedením nových triple play balíkov internetu, televízie a telefonovania na optickej sieti, ktoré rovnako atakujú produkty konkurencie. „Balík s 20 megabitovým internetom, 42 TV programami a telefonovaním získate v Slovanete za 21,34 eura mesačne. Rovnaký balík s 3 megabitmi dokonca len za 17,24 eura,“ dopĺňa Vladimír Rusnák.
Od marca majú všetci noví zákazníci alebo tí, ktorí si obnovia zmluvný záväzok, možnosť vyhrať v celoročnej súťaži automobil BMW. Každy mesiac sa spomedzi nich zároveň žrebuje aj nový majiteľ LCD TV Samsung alebo výkonného mininotebooku značky Asus.
Zákazník, ktorý prejde na Rýchlejší internet na vlastnej sieti Slovanetu od konkurenčného poskytovateľa, môže pri podpise zmluvného záväzku na 24 alebo 36 mesiacov získať až 12 mesiacov internetu od Slovanetu zadarmo – podľa toho, koľko mesiacov viazanosti u konkurencie im zostáva. „Očakávame, že klienti využijú túto možnosť najmä vtedy, ak sú ešte viazaní u starého poskytovateľa, s ktorým nie sú spokojní a chcú ho čo najskôr zmeniť. Do konca svojej viazanosti mu tak síce musia platiť, ale kvalitný internet od Slovanetu majú počas toho zadarmo,“ vysvetľuje Viktor Rybanský, senior produkt manažér spoločnosti Slovanet. Aj klienti, ktorí majú u konkurencie len neviazanú zmluvu na dobu neurčitú, dostanú od Slovanetu zadarmo optický internet na 2 mesiace.