O nás

Tlačové správy

Bratislava 04.05.2006

Slovanet predstavuje úplne novú ponuku vysokorýchlostného internetu

Bratislava, 4. mája 2006 – Slovanet uvádza úplne novú ponuku vysokorýchlostného internetu GoDSL a officeDSL pre domácnosti aj firmy. Zásadnou zmenou je, že zákazníci už nemusia platiť Slovak Telekomu za internetovú prípojku, ale od Slovanetu dostanú kompletný internet. Programy nového radu sú výhodnejšie aj cenovo, pretože oproti porovnateľným pôvodným službám sú lacnejšie. Zákazníci Slovanetu navyše zadarmo dostanú k internetu aj telefónnu službu s volaním lacnejším až o viac ako 60%.
Nové programy rýchleho internetu GoDSL a officeDSL
Aktuálnu ponuku Slovanet ešte viac prispôsobil používateľom. Skupina služieb GoDSL je teraz určená domácnostiam a najlacnejšie kompletné pripojenie s rýchlosťou 1 Mbit/s stojí len 489 Sk mesačne. Náročnejší bytoví zákazníci si navyše môžu zvoliť aj programy officeDSL, primárne určené pre firmy. Klienti si môžu vybrať medzi dátovo meranými a neobmedzenými službami. Všetky programy, s výnimkou najlacnejších, majú víkendové pripojenie a sviatky úplne zadarmo.
Konečne bez Slovak Telekomu
Okrem toho Slovanet svojim klientom umožňuje používať rýchly internet úplne bez potreby platiť Slovak Telekomu za nepožadovanú telefónnu službu. Prvýkrát v histórii tak záujemcovia môžu používať ADSL internet bez akéhokoľvek zmluvného vzťahu a faktúr od Slovak Telekomu. Používanie internetu bez telefónneho programu ST je doplnkovou službou k novým GoDSL a officeDSL programom. Jej vlastnosti a cena vychádzajú z veľkoobchodného modelu ST. „Skutočnosť, že si zákazník musí za túto doplnkovú službu priplatiť, vyplýva z nevýhodných veľkoobchodných podmienok Slovak Telekomu,“ hovorí Juraj Kováčik, obchodný riaditeľ Slovanetu. Príplatok za „holý“ internet je závislý od doby viazanosti a rýchlosti služby.
Telefonovanie zadarmo
Zákazníkom dátovo meraných GoDSL a officeDSL produktov Slovanet automaticky poskytuje bonus v podobe telefónnej služby zadarmo. Klient s ňou získa výhodné ceny volaní a navyše dostane aj softvérový telefón a slúchadlá úplne zdarma. Za miestne a medzimestské hovory tak zaplatí len 1,50 Sk, do okolitých zahraničných krajín sa dovolá len za 1,90 Sk za minútu a volania v rámci siete Slovanet sú bezplatné.