O nás

Tlačové správy

Bratislava 30.03.2006

Slovanet predstavuje najlacnejší vysokorýchlostný internet pre mladých

Bratislava 30. marec 2006 – Slovanet predstavuje nový produktový rad JUNIOR určený špeciálne pre mladých, ktorý pripravil pre projekt Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií. V rámci stratégie spoločnosti „byť na trhu zárukou najnižšej ceny“ sa budú môcť zákazníci pripojiť do vysokorýchlostného internetu už od 299 korún. V novej produktovej ponuke Slovanetu sú zastúpené dátovo merané produkty, neobmedzené pripojenie aj bezdrôtový prístup.
Najlacnejší program GoDSL JUNIOR MINI za 299 Sk v sebe zahŕňa 600 MB predplatených dát. S najvýhodnejšou službou GoDSL JUNIOR, za ktorú užívatelia zaplatia 399 korún, budú môcť preniesť až 1000 MB. Navyše budú môcť počas víkendov a sviatkov surfovať bez obmedzenia, dáta prenesené nad limit sa im nezapočítavajú do objemu prenesených dát ani nespoplatňujú. Neobmedzený program GoDSL JUNIOR FLAT budú môcť zákazníci využívať len za 409 Sk. Pre viac ako 30 miest, v ktorých Slovanet poskytuje bezdrôtové pripojenie, pripravil aj bezdrôtový neobmedzený produkt flexi JUNIOR za 353 korún.
K novým produktom JUNIOR dostanú zákazníci zadarmo neobmedzenú e-mailovú schránku a lacné koncové zariadenia. K DSL službám bezplatne získajú aj samoinštalačný balíček, ktorý skráti proces inštalácie vysokorýchlostného internetu na niekoľko dní. Ďalším benefitom, ktorý zákazníci dostanú zadarmo k novej produktovej rade, je telefónna služba Ušetrite Viac. S ňou okrem lacného telefonovania (do siete Slovanetu úplne zadarmo) získajú aj ďalšie výhody ako zriadenie zdarma, nulový mesačný paušál a slúchadlá s mikrofónom a softvérový telefón tiež zadarmo.