O nás

Tlačové správy

Bratislava 04.07.2006

Slovanet poskytuje dotáciu lepšiu ako štát

Bratislava 4. júl 2006 – Slovanet bude celé leto poskytovať najlacnejší vysokorýchlostný internet pre všetkých, ktorí nemohli dostať štátny príspevok. Počas dovolenkových mesiacov budú mať možnosť získať dotáciu lepšiu ako od štátu, bez rozdielu veku a bez obmedzení. Celý rok im tak Slovanet bude prispievať formou až 45-percentnej zľavy z bežného mesačného paušálu. Na ďalších 12 mesiacov pritom klient bude mať stále nižší mesačný poplatok ako u relevantnej konkurencie.
„Počas celého leta bude Slovanet poskytovať možnosť získať kompletné ADSL pripojenie za výhodnú cenu aj bez štátnej podpory, a to všetkým, ktorí sa o ňu chceli uchádzať, no nespĺňali podmienky,“ vysvetľuje produktová manažérka Slovanetu Renáta Jurášková. „Mladí ľudia môžu okrem toho stále požiadať aj o dotáciu od štátu. Tí, ktorí doteraz so zriadením váhali, môžu teraz v Slovanete skombinovať obe dotácie a za kompletný internet platiť iba 199 korún mesačne,“ dopĺňa.
V lete dostane v Slovanete každý nový ADSL zákazník zvýhodnené pripojenie vrátane DSL prípojky za najnižšiu cenu v porovnaní s konkurenciou. Okrem toho môže získať na celý rok viac predplatených dát za nižší mesačný poplatok ako u porovnateľných providerov a koncové zariadenia už za 1 Sk. K tomu automaticky dostane telefonovanie s nulovými poplatkami za paušál a zriadenie, zdarma softvérový telefón aj slúchadlá s mikrofónom a v sieti Slovanet môže volať bez obmedzenia a zadarmo.
Podrobnejšie informácie a kompletnú ponuku programov Slovanetu sú dostupné na www.slovanet.sk, na všetkých obchodných miestach spoločnosti a bezplatnej infolinke 0800 608 600.
* Všetky ceny uvedené v tlačovej správe sú bez DPH.