O nás

Tlačové správy

Bratislava 05.11.2009

Slovanet ponúka populárne kanály v HD kvalite a nové televízne balíky

Bratislava 5. november 2009 – Telekomunikačný operátor Slovanet začne ponúkať od pondelka 9. novembra niekoľko nových televíznych balíkov. Dva z nich budú obsahovať programy v kvalite HD (High Definition), teda vo vysokom rozlíšení. Nové balíky sa vyznačujú hlavne výhodnými poplatkami. Operátor ceny nastavil tak, aby boli balíky prístupné všetkým záujemcom o jeho služby.
„Už základný HD balík obsahuje najznámejšie kanály z oblastí, ktoré zaujímajú väčšinu divákov. S programami ako Discovery HD, Eurosport HD, HBO HD* a BeBeTV HD uspokojíme milovníkov kvalitných športových prenosov, dokumentov či filmu a na svoje si prídu aj deti. A to za bezkonkurenčnú cenu 3,57 € (107 Sk),“ opisuje balík KinoPlus HD1 Ján Michlík, produktový manažér Slovanetu. Rozšírený balík HD2 obsahuje navyše stanicu FilmBox HD a je k dispozícii za 10,71 € (323 Sk) mesačne.
Slovanet svoju ponuku televíznych služieb dopĺňa aj o balík BonusMix. Obsahuje až 24 kanálov (MTV, Super RTL, Pro7, Fashion TV, BeBeTV a mnoho ďalších), pritom stojí iba 1,19 € (36 Sk). Pre zákazníkov, ktorí si zvolia kombináciu televíznych služieb a internetu či telefonovania, je balík dostupný len za 0,04 € (1,20 Sk) mesačne. Slovanet rozširuje aj obsah existujúcich balíkov, napríklad dokumentárny, ktorý sa rozrástol o 4 programy (Investigation Discovery, Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel & Living). Pri nezmenenej cene ich získajú aj súčasní klienti.
Digitálne televízne služby od Slovanetu môžu zákazníci využívať v Bratislave, Prešove a Poprade, zároveň operátor v Zlatých Moravciach ponúka klasickú káblovú televíziu. Televízne služby Slovanetu sú momentálne dostupné pre viac ako 50 tisíc domácností, pričom tento potenciál operátor naďalej zvyšuje. Nové balíky budú záujemcom k dispozícii od 9. novembra 2009.
Konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk. Ceny v tlačovej správe sú uvedené s DPH. Ceny v Sk sú zaokrúhlené.
* program HBO HD bude minimálne do konca roka v testovacej prevádzke dostupný všetkým použivateľom a neskôr klientom, ktorí si predplatia aj balík základných HBO kanálov.