O nás

Tlačové správy

Bratislava 12.08.2008

Slovanet ponúka internet na skúšku – zadarmo a bez záväzkov

Bratislava 12. august 2008 – Spoločnosť Slovanet umožňuje od augusta 2008 obyvateľom Prešova a najnovšie aj Zlatých Moraviec vyskúšať internet počas dvoch mesiacov zadarmo. Akcia Vyskúšaj a kúp potrvá do konca septembra. Ak si dovtedy nový zákazník Slovanetu objedná pripojenie do internetu, začne mu po zapojení plynúť dvojmesačné skúšobné obdobie bez akýchkoľvek výdavkov za technické zariadenia či pripojenie. Môže si tak otestovať kvalitu a spoľahlivosť spojenia, či overiť, že Slovanet ponúka výhodnejšie služby než konkurencia. Oboznámiť sa s komunikačnými, informačnými a zábavnými výhodami internetu v domácnosti tak teraz môžu aj tí, čo sa doposiaľ obávali investícií či dlhodobých záväzkov.
Zákazník môže počas dvoch mesiacov službu kedykoľvek zrušiť bez udania dôvodu a hlavne bez storno poplatkov. Stačí o to len zažiadať a vrátiť nepoškodené koncové zariadenia. Keď sa ho rozhodne využívať, nemusí urobiť už vôbec nič. Po uplynutí skúšobnej lehoty zákazník získa služby za garantované akciové ceny na dobu viazanosti 18 mesiacov. Na otestovanie si môže sám vybrať ľubovoľný program z radu Rýchlejší internet už od 333 Sk (11,05 €) s DPH a vybrať si rýchlosť prenosu podľa svojich potrieb, v Prešove až do výšky 64 Mbit/s.
Ponuka Vyskúšaj a kúp platí pre približne 16 000 domácností v Prešove, kde Slovanet pôsobí od novembra 2007, a pre 2 500 domácností v Zlatých Moravciach, kde Slovanet pôsobí od apríla 2008. Prešovčania navyše môžu využiť akciovú ponuku zvýhodneného pripojenia do internetu v kombinácii s balíkmi káblovej televízie (Lepšia káblovka) či telefónnych služieb (Ušetrite viac doma, Lacnejšie telefonovanie). Podrobné informácie o ponuke Vyskúšaj a kúp a o zvýhodnených balíkoch služieb môžete nájsť na príslušných webstránkach pre daný región.