O nás

Tlačové správy

Bratislava 06.03.2008

Slovanet podpísal zmluvu s prešovským MAX-om

Bratislava, 6. marec 2008 – Slovanet podpísal zmluvu na zabezpečenie internetového pripojenia pre nové zábavno-obchodné centrum MAX v Prešove. Prostredníctvom vlastnej optickej infraštruktúry Slovanetu tak začne nákupné stredisko už v priebehu marca využívať širokopásmový internet s garantovanými prenosovými rýchlosťami v desiatkach megabitov za sekundu.
Riešenie umožňuje jednotlivým prevádzkam prešovského MAX-u nielen získať pripojenie do internetu s vysokým štandardom a parametrami, ale navyše dáva priestor v budúcnosti začať využívať aj nadstavbové služby. Napríklad výhodné telefonovanie na báze IP telefónie alebo digitálnu televíziu. Už v súčasnosti Slovanet pripravuje pre MAX návrh rozšírenia služieb o oblasť komunikačnej a dátovej bezpečnosti.
„Snažíme sa, aby priestory v našich centrách boli čo najatraktívnejšie a aby aj obchodníkom poskytovali čo najkomplexnejšie služby. Ich neodmysliteľnú súčasť je dnes už aj kvalitné pripojenie do internetu, preto sme najlepšieho dodávateľa vybrali v tendri,“ hovorí Marián Závodný, konateľ spoločnosti Max Services, s.r.o.
Zábavno-obchodné centrá MAX sú v súčasnosti vo viacerých mestách na Slovensku – v Trnave, Poprade, Trenčíne, Nitre, Dunajskej Strede a Skalici, pribudnúť by mali aj v Prešove a Bratislave.