O nás

Tlačové správy

Bratislava 20.10.2008

Slovanet novú akciu pripravil osobitne pre každé mesto

Bratislava, 20. október 2008 – Najväčší domáci alternatívny poskytovateľ vysokorýchlostného internetu Slovanet predstavuje zaujímavú akciu. Vlastnosti služieb i hodnotný darček individuálne pripravil pre každú lokalitu zvlášť. Darček dostanú všetci zákazníci, ktorí si objednajú Rýchlejší internet Mini za najlepšiu cenu za danú rýchlosť na trhu – 490 korún (16,27 €) s kapacitou prenosu do 16 Mbit/s v závislosti od mesta. Získajú ho i zákazníci, ktorí si objednajú službu Štandard a Maxi s rýchlosťami až do 64 Mbit/s.
„Vo všetkých mestách sme produkty prispôsobili tak, aby boli vždy v danej kategórii lacnejšie v porovnaní s konkurenciou. Všade prinášame najvýhodnejší pomer mesačného poplatku a prenosovej rýchlosti z lokálnej ponuky. Pre každý región sme dokonca individuálne pripravili i darčeky,“ približuje nový prístup Slovanetu produktový a marketingový riaditeľ spoločnosti Miroslav Bobošík. Zákazníci v Zlatých Moravciach získajú permanentku na aktuálnu sezónu futbalovej Corgoň ligy – na zápasy na najmodernejšom slovenskom štadióne. Bratislavčania dostanú tisíckorunovú poukážku na nákup v obchodnom centre Aupark a Prešovčania tisíc korún v hotovosti. Darček je pripravený aj pre nových zákazníkov breznianskej spoločnosti BrNET, ktorú Slovanet odkúpil v septembri 2008. Tí získajú celodennú lyžovačku zadarmo v stredisku Chopok Juh.
Zriaďovací poplatok a cena zariadenia je pri súčasnej akcii iba jedna koruna (0,03 €). Slovanet ponúka internetové služby svojim zákazníkom s viazanosťou iba 18 mesiacov. Akcia je ideálna pre zákazníkov, ktorí si chcú vianočné darčeky zabezpečiť v predstihu, ešte pred pravidelným koncoročným zhonom. V súčasnej podobe potrvá do 15. novembra 2008.