O nás

Tlačové správy

Bratislava 14.05.2012

Slovanet myslí aj na živnostníkov a malých podnikateľov

Bratislava, 15. máj 2012 – Poskytovateľ internetových a dátových služieb, spoločnosť Slovanet, zaradila do ponuky produkty vytvorené presne podľa potrieb a požiadaviek živnostníkov a menších firiem. Balík Firma Štandard a Balík Firma Maxi sú kombináciou rýchleho a spoľahlivého internetu s lacným volaním a faxovou službou. Ako bonus získajú podnikatelia a živnostníci vo výhodnom balíku od Slovanetu aj možnosť získať zaručený elektronický podpis a nástroj zamedzujúci zamestnancom prístup na webstránky nesúvisiace s ich prácou.
Balíky Firma Štandard a Firma Maxi sú určené podnikateľom, ktorí majú vyššie nároky na IT a komunikačné služby. Za cenu od 19,99 € bez DPH získajú úsporu až 120 € bez DPH počas prvých šiestich mesiacov a napríklad aj webhostingový priestor, až 2500 e-mailových adries a ochranu dát aj počítačov.
„Riadime sa heslom: Jedna zmluva, jedna faktúra a jednotná starostlivosť o klienta,“ hovorí Viktor Rybanský, produktový manažér zo spoločnosti Slovanet.„Balíky Firma Štandard a Firma Maxi sme zostavili tak, aby klienti získali všetky služby, ktoré na svoju činnosť potrebujú, mali ich za rozumnú cenu a mohli ich v priebehu času dopĺňať či obmieňať podľa potrieb firmy bez komplikácií so zmenami zmlúv, spôsobmi fakturácie a výškou nákladov. Vytvorili sme ich tak, aby sme našim klientom v maximálnej možnej miere zjednodušili život v podnikateľskom prostredí,“ dodáva Viktor Rybanský zo Slovanetu.

Okrem už spomínaných výhod môžu podľa jeho slov užívatelia balíkov rátať aj s ďalšími výhodami. Patrí k nim aj možnosť aktivácie viacerých telefónnych liniek s najvýhodnejším telefonovaním, telefonovanie zadarmo medzi pobočkami firmy a v celej sieti Slovanetu, možnosť lacného faxovania cez e-mail bez potreby faxového zariadenia, bezplatná registrácia viacerých domén druhej úrovne .sk a .eu a priestor niekoľkých gigabajtov na prezentovanie webstránok. „Sme presvedčení, že s našimi balíkmi Firma získajú podnikatelia a živnostníci nielen viac rýchlosti a priestoru pre svoje podnikanie ako doteraz, ale aj spoľahlivé riešenia s množstvom výhod,“ povedal Viktor Rybanský.
Ponuka balíkov pre firmy je dostupná na www.slovanet.net/sk/balicky/podnikanie alebo na bezplatnej linke 0800 608 608.