O nás

Tlačové správy

Bratislava 07.09.2005

Slovanet mení prístupové číslo dial-up pripojenia 019 na výhodnejšie 0819

Bratislava, 7. september 2005 – Spoločnosť Slovanet od 1. októbra 2005 mení prístupové číslo pre telefonické pripojenie do internetu. Dial-up užívatelia si môžu zmeniť súčasné číslo typu 019 na 0819. Taktiež si môžu zmeniť internetovú službu za niektorý z GoDial produktov, ktoré už nové číslo používajú, alebo za rýchly internet GoDSL. Slovanet ukončuje prevádzku dial-up pripojenia cez staré číslo, pretože je pre zákazníkov nevýhodné. Používaním prístupového čísla typu 0819 sa im o 2 hodiny predĺži slabá prevádzka a nebudú už platiť poplatky Slovak Telecomu.
„Prístupové číslo 0819 sme začali poskytovať ako prví už pred jeden a pol rokom. Do dnešného dňa prešlo na toto výhodnejšie číslo viac ako 80 % našich dial-up zákazníkov,“ vysvetľuje Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Do konca septembra by mali prejsť aj zvyšní užívatelia telefonického pripojenie, prípadne môžu využiť náš zvýhodnený prechod na vysokorýchlostný internet zadarmo do konca roka,“ dodáva R. Greguš.
Zákazníci dial-up internetu získajú prechodom na nové číslo 0819 plnú kontrolu nad nákladmi za pripojenie. Budú dostávať už len jednu faktúru od Slovanetu, ktorá bude zahŕňať poplatok za prístup na internet i za prevolané impulzy. Volania im už nebude fakturovať Slovak Telecom ale Slovanet. Pre zmenu prístupového čísla na 0819 alebo prechod na výhodnejšiu internetovú službu môžu užívatelia kontaktovať Slovanet telefonicky alebo použiť návod dostupný na www.slovanet.sk