O nás

Tlačové správy

Bratislava 02.11.2006

Slovanet je najrýchlejšie sa rozvíjajúca slovenská telekomunikačná firma

Bratislava 2. november 2006 – Na základe rebríčka Fast 50 CE Slovanet získal ďalšie, tentoraz medzinárodné ocenenie svojho pôsobenia a dynamického rastu. Slovanet sa spomedzi stredoeurópskych firiem umiestnil na 31. priečke prestížneho rebríčka technologických firiem s najdynamickejším rastom tržieb za obdobie posledných piatich rokov. Zároveň je Slovanet jedinou a najrýchlejšie sa rozvíjajúcou slovenskou telekomunikačnou firmou, ktorá sa dostala do finálnej 50-ky v rámci rebríčka Technology Fast 50 CE spoločnosti Deloitte.
„Teší nás, že Slovanet dokázal úspešne konkurovať takému množstvu spoločností z celého stredoeurópskeho regiónu. Spolu s pozíciou najväčšieho alternatívneho operátora v rebríčku Trend Top Telecom 2006 Slovanet opäť potvrdzuje, že patrí k špičke, a to nielen na domácom telekomunikačnom trhu. Ukazuje sa, že aj veľká zabehnutá firma ako Slovanet, ktorá už nemôže rásť tak nárazovo ako malé spoločnosti, je schopná umiestniť sa v päťdesiatke najrýchlejšie rastúcich firiem strednej Európy,“ hovorí výkonný riaditeľ Slovanetu Peter Máčaj.
Renomovaný rebríček Deloitte Technology Fast 50 Central Europe každoročne vyhlási päťdesiatku najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe. Tento program spolupracuje s podobným rebríčkom širšieho záberu, ktorý vyhodnocuje 500 spoločností technologického zamerania s najrýchlejším nárastom tržieb za obdobie posledných piatich rokov. Technologická päťstovka sa však zameriava na rozsiahly región celej Európy, Stredného Východu a Afriky.