O nás

Tlačové správy

Bratislava 17.09.2009

Slovanet garantuje zákazníkom najnižšiu cenu internetu

Bratislava 17. september 2009 – Telekomunikačný operátor Slovanet dnes predstavil svoju novú ponuku pod názvom F@kticky najvýhodnejší internet. Zákazníkom prostredníctvom nej garantuje tie najnižšie ceny internetu spomedzi najväčších domácich konkurentov.
„Dnes v Slovanete ponúkame najnižšiu cenu internetu a chceme ju takú udržať aj naďalej. Preto sa novým záujemcom zaväzujeme dorovnať cenový rozdiel, keby našli v ponuke Orangeu, T-Comu, či UPC pripojenie na tej istej technológii a s porovnateľnou rýchlosťou, ktoré by bolo lacnejšie,“ približuje princíp garancie najnižšej ceny Stanislav Krátky, obchodný riaditeľ Slovanetu. Operátor pritom porovnanie s konkurenciou neobmedzuje iba na cenu mesačného paušálu. Zahŕňa doň aj všetky jednorazové poplatky za zariadenia a aktiváciu služby, prípadne finančné benefity, ktoré môžu operátori poskytovať. Ponuka dorovnania cenového rozdielu platí pre samostatne poskytované internetové služby.
Napríklad program Rýchlejší internet Mini, ktorý na optickej sieti dosahuje rýchlosť až 20/2 Mbit/s, ponúka Slovanet za mesačný paušál 15,90 €, s poplatkom za aktiváciu 1 € a poplatkom za zariadenie 1 €. Pri viazanosti 18 mesiacov je jeho priemerná mesačná cena 16,01 €. Rovnakým spôsobom môžeme vypočítať priemernú mesačnú cenu 19,20 € programu Optik 2 (20/1 Mbit/s) od konkurenčného T-Comu. S Rýchlejším internetom Mini od Slovanetu teda zákazníci mesačne ušetria 3,19 €. Fiber Power od UPC (10/1 Mbit/s) zas mesačne vyjde na 16,04 €, Slovanet však pri porovnateľnej cene ponúka až dvojnásobnú rýchlosť sťahovania i odosielania dát a okrem toho aj kratšiu dobu viazanosti.
K optickému internetu operátor poskytuje aj kombinácie televíznych a telefónnych služieb. Klientom, ktorí sa nechcú viazať na niekoľko mesiacov, operátor naďalej ponúka za výhodných podmienok Rýchlejší internet Mini aj bez viazanosti. K jesennej akcii Slovanet spustil novú webstránku – www.fakticky.sk, na ktorej majú záujemcovia aj možnosť vyhrať internet na 18 mesiacov zadarmo.