O nás

Tlačové správy

Bratislava 05.08.2008

Slovanet definitívnym lídrom v Zlatých Moravciach

Bratislava, 5. august 2008 – Spoločnosť CATV Tekov, poskytovateľ káblovej televízie v Zlatých Moravciach, sa k 1. augustu tohto roka zlúčila so svojím vlastníkom, najväčším alternatívnym telekomunikačným operátorom Slovanet.
CATV Tekov bol majoritným poskytovateľom pevných telekomunikačných služieb a retransmisie v Zlatých Moravciach. Stopercentný podiel v ňom Slovanet odkúpil v marci tohto roku. Získal tak kvalitnú opticko-koaxiálnu sieť, ktorá pokrýva prevažnú väčšinu rezidenčnej oblasti mesta, celkovo približne 2 500 domácností.
„Zákazníci CATV Tekov automaticky prechádzajú ku Slovanetu, pričom všetky internetové a televízne služby budú dostávať v rovnakej kvalite a cene ako doposiaľ. Plusom pre nich sú služby, podpora a zákaznícky servis spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou,“ hovorí Miroslav Bobošík, marketingový a produktový riaditeľ Slovanetu. Doterajšia obchodná kancelária CATV Tekov sa stala plnohodnotnou pobočkou Slovanetu a zákazníci sa odteraz so svojimi otázkami a požiadavkami môžu obracať aj na špecializované oddelenie služieb a technickej podpory s pôsobnosťou pre celé Slovensko.
V ostatných mesiacoch Slovanet integroval miestnu infraštruktúru s vlastnou telekomunikačnou sieťou, vďaka čomu mohol v máji spustiť novú ponuku výrazne rýchlejšieho širokopásmového internetu bez obmedzení. Prepojenie miestnej siete s tranzitnou ústredňou zase umožní Slovanetu už v krátkej dobe spustiť pre obyvateľov Zlatých Moriaviec telefónne služby a zároveň kompletné produkty triple play od Slovanetu.