O nás

Tlačové správy

Bratislava 04.10.2006

Slovanet dáva záujemcom až dve dotácie na internet

Bratislava 4. október 2006 – Najväčší alternatívny poskytovateľ internetu Slovanet dáva klientom až dve dotácie, aby sa mohli výhodne pripojiť na internet. Jednu dotáciu dostane od štátu a druhú od Slovanetu. Bytoví zákazníci tak majú možnosť získať dvojnásobne dotovaný internet len za 199 Sk mesačne na dva roky.
Vďaka dotácii od Slovanetu môžu aj tí, ktorí nespĺňajú podmienky štátnej dotácie, v rámci jesennej akcie do konca októbra získať historicky najvýhodnejší mesačný paušál za širokopásmový internet spomedzi relevantnej konkurencie. Všetky domácnosti i živnostníci ho môžu mať iba za 299 Sk mesačne. To všetko na rovnaké obdobie ako štátnu dotáciu, čiže na dva roky.
Slovanet pre svojich zákazníkov v rámci jesennej akcie vytvoril aj nový internetový program, GoDSL 600 Plus, s ktorým za 600 MB predplatených dát mesačne zaplatia iba 339 korún. K jeho extra nízkej cene navyše klienti získavajú ešte aj extra výhodné podmienky, lebo počas víkendov a sviatkov využívajú internet úplne zadarmo. K týmto zvýhodneniam môžu zákazníci do konca októbra využiť aj zriadenie internetu iba za symbolickú 1 korunu či ponuku koncových zariadení za výhodné akciové ceny.
Slovanet je jediným poskytovateľom internetu, ktorý novým klientom dáva naraz dve dotácie. Štátnu, o ktorú už prostredníctvom formulára na stránkach www.slovanet.sk môžu žiadať všetci bez obmedzenia veku, a ďalšiu priamo od Slovanetu. Navyše, títo klienti k dátovo meraným programom automaticky dostanú internetové telefonovanie bez mesačného paušálu, softvérový telefón a slúchadlá s mikrofónom úplne zadarmo.
Viac informácií o aktuálnej internetovej ponuke a akciách Slovanetu nájdete na www.slovanet.sk. Všetky ceny uvedené v tlačovej správe sú uvedené bez DPH.