O nás

Tlačové správy

Bratislava, 13.03.2020

Slovanet bezplatne rozšíril TV vysielanie

Bratislava, 13.3.2020 – Spoločnosť Slovanet v intenzívnej spolupráci s viacerými vysielateľmi na najbližšie obdobie bezplatne sprístupnila 10 televíznych kanálov rôzneho žánrového zamerania všetkým zákazníkom digitálnej televízie IPTV cez optické siete bez ohľadu na zakúpený balík.

Do konca marca 2020 tak môžu všetky deti a milovníci rozprávok sledovať kanály Disney Channel, Nick Jr., Jim Jam a Nicktoons. Pre filmových a seriálových nadšencov budú k dispozícii kanály Film+, AMC a FilmBOX Premium HD.

Všetkým zákazníkom IPTV je sprístupnený aj známy dokumentárny kanál National Geographic, kanál nielen o varení – TV Paprika a obľúbená hudobná stanica VH1.

Zároveň v ponuke digitálnej televízie IPTV Slovanetu už od začiatku marca paralelne beží aj voľné mesačné vysielanie atraktívnych športových staníc Sport 1 a Sport 2 v HD kvalite.

V prípade predĺženia štátom vyhlásených mimoriadnych bezpečnostných opatrení a domácich karantén bude Slovanet s vysielateľmi jednať o možnosti predĺženia bezplatne rozšíreného vysielania.