O nás

Tlačové správy

Bratislava 02.06.2005

Škandál v reality show zvýšil sledovanosť Mojsejových klipov

Bratislava, 2. jún 2005 – Slovanet pred pár dňami spustil na svojom hudobno-zábavnom portáli najnovší klip k piesni V dome, ktorú naspievalo dvanásť protagonistov reality show Mojsejovci. Videoklip sa hneď po spustení zaradil medzi najsledovanejšie a stal sa najrýchlejšie rastúcou novinkou. Na www.gofun.sk sa teší obľube aj ostatná hudobná tvorba Braňa Mojseja. Jeho pieseň Zákony hada posunuli návštevníci portálu už na tretiu priečku najžiadanejších klipov a odsunuli z nej skladbu Hľadám od No Name. Popri tejto popovej tvorbe je stále veľký záujem aj o rockovú sekciu. Z filmových žánrov sú najobľúbenejšie komédie a rodinné filmy.
„Sme radi, že novinky, ktorými portál GoFUN neustále dopĺňame, sa tešia veľkej obľube,“ hovorí Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Stránky portálu boli zobrazené takmer 130-tisíckrát od jeho spustenia. Je teda zrejmé, že záujem o internetovú zábavu neustále rastie,“ dodáva R. Greguš.
Unikátny internetový portál GoFUN, plný zábavného obsahu, je pre zákazníkov GoDSL služieb bezplatnou doplnkovou službou. Klientom Slovanetu prináša hodiny hudby a filmového obsahu. Slovanet ponuku videoklipov neustále rozširuje a pokračuje v rokovaní o uzatvorení zmlúv aj s ďalšími hudobnými vydavateľstvami. Čoskoro chce poskytovať na portáli www.gofun.sk aj rozhlasové vysielanie.