O nás

Tlačové správy

Bratislava 14.10.2010

Rýchly internet cez káblovku majú už aj v Nesvadoch

Bratislava 13. október 2010 – V spolupráci s obcou Nesvady a prevádzkovateľom miestnej káblovej televízie začal Slovanet poskytovať pevné pripojenie k internetu. V porovnaní s bezdrôtovým pripojením, ktoré je v menších obciach v tejto oblasti najčastejšie, ponúka káblové pripojenie veľa výhod, ako napríklad lepšiu stabilitu pripojenia, alebo nezávislosť od poveternostných podmienok.
Internetové pripojenie v Nesvadoch je šírené pomocou rozvodov káblovej televízie v obci. Táto sieť umožní klientom Slovanetu pripájať sa k internetu s rýchlosťou až 4 Mbit/s. Všetky programy Slovanetu poskytované v Nesvadoch sú dátovo neobmedzené. V súčasnej akcii ponúka Slovanet internet na rok a pol len za 6,90 € s DPH.
V obci Nesvady, ktorá má viac ako 5-tisíc obyvateľov, má miestna koaxiálna sieť asi 1200 prípojok. Pripojenie k internetu pritom nie je podmienené využívaním káblovej televízie. Pevné pripojenie k internetu v Nesvadoch je výsledkom snahy Slovanetu sprístupniť internet čo najväčšiemu počtu ľudí, operátor preto neustále rozširuje pokrytie kvalitnými službami a ponúka internet za najvýhodnejšie ceny na trhu.
Záujemcovia o vysokorýchlostný internet v Nesvadoch získajú bližšie infomácie na web stránke www.slovanet.sk/nesvady a na bezplatnej linke 0800 608 608.