O nás

Tlačové správy

Bratislava 15.06.2009

Retailový predaj Slovanetu vedie Dušan Mozola

Bratislava 15. jún 2009 – Na pozíciu riaditeľa retailového predaja Slovanetu nastúpil Dušan Mozola s dlhoročnými skúsenosťami z telekomunikačného biznisu. Deväť rokov pôsobil na rôznych vedúcich pozíciách v Slovak Telekome. V období, keď každý hovorí o nových výzvach, je jedným z mála ľudí, ktorí sa ich rozhodli v plnej miere podstúpiť – v spoločnosti zodpovedal aj za kompletnú reštrukturalizáciu predajných kanálov pre rezidenčných zákazníkov a zavádzanie elektronického predaja. V súčasnosti je jedným z najväčších expertov na retailový telekomunikačný segment na Slovensku.
Kvalitná optická sieť, ktorú Slovanet v uplynulých mesiacoch vybudoval a získal akvizičnou činnosťou, si podľa Dušana Mozolu priam pýta rast zákazníckej bázy. „Našou úlohou teraz bude skrátiť a čo najviac uľahčiť zákazníkom cestu k službám Slovanetu – prispôsobiť ju ich predstavám. Či už chcú navštíviť predajné miesto alebo si objednať službu pohodlne cez telefón alebo internet. Prioritou bude práve výrazné posilnenie elektronických a nových predajných kanálov,“ dodáva Dušan Mozola.
Dušan Mozola vyštudoval manažment a marketing na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. V telekomunikačnom biznise pôsobí od roku 2000. V Slovanete využije svoje skúsenosti aj z postov ako je vedúci produktového manažmentu či vedúci manažmentu predajných kanálov retailových zákazníkov. Okrem zmeny kanálového mixu za účelom optimalizácie nákladov v Slovak Telekome pracoval aj na rozsiahlom projekte spojenia predajných sietí T-Com a T-Mobile. Predtým zodpovedal za veľkoobchodný predaj, vzťahy s operátormi, stál tiež pri zrode pozícií key account managerov.