O nás

Tlačové správy

Bratislava 28.11.2014

Prvý e-shop na Slovensku spustil automatickú zľavu pre zákazníkov partnerského operátora

Bratislava 28.11.2014 – Internetoví zákazníci Slovanetu získali pred tohtoročnými Vianocami neobyčajný darček. V e-shope www.interstore.sk odteraz automaticky nakupujú za nižšie ceny ako ich susedia pripojení cez iného operátora. Deje sa tak bez akýchkoľvek zložitých zákazníckych kariet, kódov, kupónov či registrácie. To, že nakupujúci prichádza cez internetové pripojenie Slovanetu, e-shop zistí automaticky na základe jeho tzv. IP adresy – nevyhnutného parametra každého internetového pripojenia. Takéto riešenie partnerských zákazníckych výhod zatiaľ na Slovensku nebolo použité. Je pre používateľov nielen komfortné a spoľahlivé, ale aj bezpečné – neprenášajú sa pri ňom totiž žiadne osobné údaje.

O nápade vzájomne spojiť e-shop a internetového poskytovateľa hovorí jeho autor – grafický dizajnér a marketingový špecialista Miroslav Šimko: „Túto myšlienku som mal už dávnejšie a uskutočniť mi ju umožnila priaznivá zhoda okolností – externá marketingová spolupráca s oboma firmami. Oceňujem, že Slovanet aj InterStore sa nechali presvedčiť a spoločne sme projekt úspešne pripravili a spustili.“ Dopĺňa ho Boris Trantalič, konateľ a spolumajiteľ spoločnosti InterStore Group: „Nápad prísť s takýmto elegantným a doteraz nevyužitým riešením sa nám páčil od začiatku. Implementácia sa síce nakoniec ukázala zložitejšia, za výsledný komfort pre používateľov však určite stála.“ Od projektu, v ktorom sa e-shop vzdáva časti obchodnej marže, si sľubuje zvýšenie počtu nakupujúcich a vytvorenie osobnejšieho a lojálneho vzťahu so zákazníkmi Slovanetu. „Pre nás bolo pri vstupe do projektu rozhodujúce, že opäť prídeme ako prví na trh s inovatívnym riešením, odlíšime sa od konkurencie a prinesieme jedinečnú výhodu pre našich zákazníkov“, oceňuje spoluprácu aj Enikö Trupová, vedúca marketingového tímu zo Slovanetu.

Návštevníci portálu www.interstore.sk prichádzajúci zo siete Slovanetu už teraz vidia v katalógu aj v nákupnom košíku okrem bežnej ceny najmä svoju zľavnenú „Slovanet cenu“. Výška zliav je závislá od typu a značky tovaru, pri niektorých dosahuje až 15 percent a e-shop ponúka v tomto režime sortiment viac ako 230 000 položiek. Nový zľavový systém dostal názov „VYIP“ (VIP výhoda pre zákazníkov s internetovou IP adresou Slovanetu). Viac informácií vrátane videa s jednoduchou ukážkou princípu je na stránke www.slovanet.sk/vyip.