O nás

Tlačové správy

Bratislava 06.10.2005

Pri telefonovaní už môžu ušetriť všetci

Bratislava, 6. október 2005 – Slovanet od 6. októbra rozširuje svoj produktový rad volacích programov o ďalšiu službu. Produkt Ušetrite Všetci, ktorý nemá žiadne mesačné paušály a minimálne hovorné má 0 Sk, môžu využívať všetci záujemcovia, nielen existujúci zákazníci Slovanetu, ako je to pri produkte Ušetrite. Nový volací program tak umožní lacné telefonovanie prostredníctvom pevných liniek ešte väčšiemu počtu účastníkov.
„Naše hlasové služby neustále vylepšujeme a prispôsobujeme požiadavkám zákazníkov. Svedčí o tom aj nedávne zníženie cien programov Ušetrite,“ vysvetľuje Juraj Kováčik, obchodný riaditeľ Slovanetu. „V súčasnosti už môžu naši zákazníci uskutočňovať medzimestské hovory až o 54% lacnejšie v porovnaní s ST.“
Volací program Ušetrite Všetci patrí do produktovej rady hlasových služieb Ušetrite od Slovanetu, ktoré sú poskytované na báze individuálnej voľby operátora. Telefonovanie prostredníctvom týchto služieb je najlacnejšie na trhu v porovnaní s relevantnou konkurenciou. Záujemcovia si ich môžu objednať telefonicky na 0800 608 608, prostredníctvom e-mailu na info@slovanet.sk, on-line objednávkou na stránke www.slovanet.sk alebo vo všetkých pobočkách Slovanetu a u autorizovaných predajcov.